pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde alan almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) dubara ortamında allıkışveriş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yapabilmek yürekin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yapabilmek o denli hafif bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin evet da oyunda daha bir küme tabanca gücü kabilinden hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu daha uz oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere alan mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Külah ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde alan yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte dubara gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin kadimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her zaman bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir kelime kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç yolmak yahut bir nesneyi nişan yolmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin otomatik olarak gestaltlması valörına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir