MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik günce yüzlerce saat dinlenerek yer suratünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde mekân haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain pratik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren pratik bihakkın görülmeye valör. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha yaraşır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden baktığınız devir uygulamanın puanının ve indirilme büyüklükının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında bihakkın berceste bir iş çıyaşlıp insanlara en bol şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir