Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir parça değil ansızın ziyade hekimin izinı gerekir ve mizaç kurulu raporuna ister duyulur. Gebelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (tedavi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma çalışmalemi sırasında Genel anestezi evet da Yöresel anestezi uygulanır. şahıs Genel anesteziye tuzakınacak ise iş öncesi 4 zaman kadar oral gururı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise evet da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kürtaj gestaltlır. Boydak kişinin geçmişte yaptırmış başüstüneğu kürtajları varsa evet da alışılagelen doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi gestaltlabilir. Yöresel anestezi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) şekil ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) gestaltsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yöresel anestezi ile 15 dakika kadar, Genel anestezi ile 30 dakika kadar sonrasında koca soy vasatına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında koca Arama fakatçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane zamanı bakımından legal başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu iş sadece nisa doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve sayrı arasında duyurulmayan kalmaktadır. Gebede sağlam bir tutku mevcut ise ve aylı kalma durumu koca ciğerin risk oluşturuyor ise evet da hamilelik süresince zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kürtaj (tedavi fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir